Opinia zostanie opublikowana po akceptacji przez administratora.

Bardzo Państwu dziękujemy za poświęcony czas i przedstawienie swojego zdania na temat naszych usług.

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres e-mail nie będzie publikowany.
26 sierpnia 2017:
Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom Firmy Klepsydra, którzy w tak ciężkim dla naszej rodziny momencie, z wielkim profesjonalizmem wykonywali swoją pracę zachowując szacunek do zmarłego oraz dla nas pogrążonych w bólu. Cała ceremonia przygotowana z największym profesjonalizmem. Dziękuję. Dla wszystkich, którzy znajdą się w trudnej sytuacji kiedy przyjdzie wybierać firmę, która ma się zająć przygotowaniem pożegnania zmarłego - mogę szczerze polecić Firmę Klepsydra w Pile.
18 sierpnia 2017:
Profesjonalny zakład pogrzebowy, który dba przede wszystkim o to, aby rodzina mogła w spokoju pożegnać się z bliskim. Doskonała współpraca, wyrozumiali pracownicy, przystępne ceny. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję.
7 sierpnia 2017:
Składam serdeczne podziękowania firmie"Klepsydra" za pełne zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości pogrzebowej mojej Mamy. Zdałam się w pełni na ich profesjonalizm i się nie zawiodłam. Za pomoc jaką mi udzielono oraz podpowiedzi co do wyboru kwiatów, oprawy muzycznej i miejsca na stypę jestem ogromnie wdzięczna. Podkreślam wysoki poziom kultury Właścicieli firmy. Jakość wykonanej usługi zasługuje na słowa uznania. Profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Polecam firmę "Klepsydra". Proszę zdać się na Właścicieli, a wszystko za was załatwią. Pozdrawiam Iwona Biercewicz.
20 lipca 2017:
Witam,bardzo serdecznie chciałem podziękować państwa firmie za profesjonalne usługi i piękną oprawę pogrzebu mojego ojca. Jakość i obsługa na najwyższym poziomie.Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu swoim i moich sióstr. Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Wiśniewski
20 lipca 2017:
Już drugi raz korzystamy z usług "Klepsydry"W imieniu całej rodziny pragnę podziękować firmie za profesjonalizm,sumienność,rzetelność,uczciwość.Wyręczyli nas z całej organizacji pogrzebowej łącznie z rezerwacją lokalu na stypę.Wszelkie prace wykonali wspaniale.Dodam iż pracownicy byli bardzo mili i serdeczni.Polecamy wszystkim ten zakład.Pozdrawiamy.Rodzina Wiśniewskich.
8 lipca 2017:
W imieniu całej rodziny chciałbym serdecznie podziękować całej firmie za profesjonalne i indywidualne zorganizowanie pogrzebu i transportu sp zm wujka. Cala rodzina jest niezmiernie wdzięczna i pełna podziwu za okazałą wyrozumiałość i organizacje pogrzebu. Panowie, którzy byli odpowiedzialni za sprowadzenie zmarłego, zwłaszcza Pan Artur, byli bardzo mili, przyjaźni, okazali szacunek, sympatie dla rodziny i wykazali się wysoka kultura osobista co wpłynęło na stworzenie miłej atmosfery pomagając tym samym bliskim w tych trudnych chwilach. Panowie zrobili wszystko żeby rodzina czuła się traktowana indywidualnie a sam zmarły był w centrum ich uwagi, odciążając nas od dodatkowych zmartwień czy tez niepokojów związanych ze sprawami organizacyjnymi. Podobało nam się w jaki sposób Panowie zajmowali się zmarłym. Proszę im serdecznie od nas podziękować.
24 czerwca 2017:
W tak trudnym czasie jakim jest pożegnanie najbliższych, firma Klepsydra profesjonalnie wykonuje swoje usługi. Sumienna, rzetelna, fachowa i kompleksowa obsługa pogrzebu. Firma godna polecenia.
19 listopada 2016:
Właścielom Zakładu składam serdeczne podziękowania za profesjonalną, kulturalną, taktowną i niezwykle życzliwą pomoc w bardzo trudnym dla naszej rodziny momencie. Jakość Państwa usług, dbałość o najmniejsze szczegóły zasługuje na słowa najwyższego uznania. Bez najmniejszych wątpliwości możemy polecić Usługi Państwa firmy. Serdecznie dziękuję.
31 października 2016:
Zakład Pogrzebowy "Klepsydra" już po raz drugi zorganizował i przeprowadził uroczystości pogrzebowe członków najbliższej nam rodziny. Pragniemy serdecznie podziękować za ogromny profesjonalizm,zaangażowanie,życzliwość w tych trudnych dla nas chwilach.Państwa Zakład stanął na wysokości zadania i przeprowadził ceremonie zgodnie z ustaleniami.Polecamy Państwa Firmę .Z wyrazami szacunku Elżbieta Kazimierz Kuichowie
30 października 2016:
Bardzo fachowe doradztwo, profesjolalizm na każdym kroku. My jako rodzina w tak trudnych dla nas chwilach zostaliśmy wyręczeni przez właścicieli i pracowników firmy Klepsydra z wszelkich czynności związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Łącznie z transportem, organizacją pożegnania, kremacją, rezerwacja lokalu na stypę. Polecam i jeszcze raz serdecznie dziękuje.
28 października 2016:
Wspaniała obsługa i doradztwo ze strony właścicieli zakładu. O nic nie musieliśmy się martwić w tym trudnym czasie. Wszelkie prace i czynności związane z ceremonią pogrzebową wykonane były idealnie za co bardzo dziękuje wszystkim pracownikom Klepsydry. Polecam wszystkim ten zakład. Dziękuje.
17 października 2016:
POLECAM!!! godni zaufania, profesjonalnie pomogą w tym trudnym dla nas czasie.
28 kwietnia 2010:
dobra i solidna firma, ale warto by zmienic lub powiekszyc galerie.