Opinia zostanie opublikowana po akceptacji przez administratora.

Bardzo Państwu dziękujemy za poświęcony czas i przedstawienie swojego zdania na temat naszych usług.

Napisz opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Twój adres e-mail nie będzie publikowany.
24 czerwca 2017:
W tak trudnym czasie jakim jest pożegnanie najbliższych, firma Klepsydra profesjonalnie wykonuje swoje usługi. Sumienna, rzetelna, fachowa i kompleksowa obsługa pogrzebu. Firma godna polecenia.
19 listopada 2016:
Właścielom Zakładu składam serdeczne podziękowania za profesjonalną, kulturalną, taktowną i niezwykle życzliwą pomoc w bardzo trudnym dla naszej rodziny momencie. Jakość Państwa usług, dbałość o najmniejsze szczegóły zasługuje na słowa najwyższego uznania. Bez najmniejszych wątpliwości możemy polecić Usługi Państwa firmy. Serdecznie dziękuję.
31 października 2016:
Zakład Pogrzebowy "Klepsydra" już po raz drugi zorganizował i przeprowadził uroczystości pogrzebowe członków najbliższej nam rodziny. Pragniemy serdecznie podziękować za ogromny profesjonalizm,zaangażowanie,życzliwość w tych trudnych dla nas chwilach.Państwa Zakład stanął na wysokości zadania i przeprowadził ceremonie zgodnie z ustaleniami.Polecamy Państwa Firmę .Z wyrazami szacunku Elżbieta Kazimierz Kuichowie
30 października 2016:
Bardzo fachowe doradztwo, profesjolalizm na każdym kroku. My jako rodzina w tak trudnych dla nas chwilach zostaliśmy wyręczeni przez właścicieli i pracowników firmy Klepsydra z wszelkich czynności związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Łącznie z transportem, organizacją pożegnania, kremacją, rezerwacja lokalu na stypę. Polecam i jeszcze raz serdecznie dziękuje.
28 października 2016:
Wspaniała obsługa i doradztwo ze strony właścicieli zakładu. O nic nie musieliśmy się martwić w tym trudnym czasie. Wszelkie prace i czynności związane z ceremonią pogrzebową wykonane były idealnie za co bardzo dziękuje wszystkim pracownikom Klepsydry. Polecam wszystkim ten zakład. Dziękuje.
17 października 2016:
POLECAM!!! godni zaufania, profesjonalnie pomogą w tym trudnym dla nas czasie.
28 kwietnia 2010:
dobra i solidna firma, ale warto by zmienic lub powiekszyc galerie.